Poradnia Leczenia Zaburzeń Równowagi

KOMPLEKSOWA OPIEKA MEDYCZNA

Rozpoznanie - Diagnostyka - Leczenie - Rekonwalescencja

Centrum Medyczne Aurismed prowadzi Pacjenta przez cały cykl terapeutyczny, począwszy od rozpoznania, poprzez badania diagnostyczne, leczenie i niezbędną rehabilitację. Swoim pacjentom oferujemy lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, autorów wielu publikacji dotyczących diagnostyki i leczenia zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.

PORADNIA LECZENIA ZABURZEŃ RÓWNOWAGI

Zawroty głowy należą do często zgłaszanych dolegliwości i są powodem około 5% wizyt u lekarzy różnych specjalności. Odsetek chorych zwiększa się z wiekiem i powyżej 65. roku życia wynosi około 50%. Zawroty głowy występują nagle i trwają do czasu ustania lub wyleczenia przyczyny. Dlatego też, by właściwie postawić diagnozę, konieczne jest dokładne określenie objawów.

DIAGNOSTYKA MEDYCZNA

W ramach kompleksowej usługi medycznej, pacjent ma możliwość skorzystania z diagnostyki medycznej pozwalającej na szybką ocenę charakteru zaburzeń- wyznaczającej kierunek leczenia pacjenta. Posiadamy jedyne badanie narządu równowagi, które umożliwia ocenę wszystkich sześciu kanałów półkolistych niezależnie w odpowiedzi na stymulację fizjologiczną, porównywalną do tej, jakiej pacjent doświadcza na co dzień (badanie błędnika metodą testu vHIT)

DIAGNOSTYKA ZABURZEŃ RÓWNOWAGI

vhit-warszawa-specjalista-lekarz-prywatny-aurismed
Badanie błędnika metodą Testu vHITJedyny obecnie dostępny test, który ocenia funkcjonowanie wszystkich sześciu kanałów półkolistych niezależnie w odpowiedzi na stymulację fizjologiczną, porównywalną do tej, jakiej pacjent doświadcza na co dzień.Zobacz Więcej
vng-warszawa-specjalista-lekarz-prywatny-aurismed
Badanie błędnika metodą VNG(Videonystagmografia) – próby kaloryczne powietrzemZobacz Więcej
prof. Jarosław WysockiZobacz

prof. Jarosław Wysocki

dr n. med. Katarzyna PierchałaZobacz

dr n. med. Katarzyna Pierchała

dr n. med. Izabela Łukowska-PopieluchZobacz

dr n. med. Izabela Łukowska-Popieluch

lek. Robert Morawski

lek. Robert Morawski

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zostaw wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz umówić się na wizytę – napisz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, celem przygotowania oferty przez Aurismed.