Komunikat w sprawie bieżącego funkcjonowania Centrum Medycznego Aurismed w związku z epidemią koronawirusa

Komunikat w sprawie bieżącego funkcjonowania Centrum Medycznego Aurismed w związku z epidemią koronawirusa

aurismed-centrum-medyczne-warszawa-opieka-medyczna

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem koronawirusem i obserwowanymi działaniami polegającymi na zamykaniu instytucji prywatnych i publicznych uprzejmie informujemy, że do momentu decyzji Ministra Zdrowia o nakazie zamykania niepublicznych placówek medycznych Centrum Medyczne Aurismed będzie prowadziło działalność w dotychczasowych godzinach pracy.

Jednak w związku z indywidualnymi decyzjami Kadry Medycznej dotyczącymi pracy w Centrum Medyczne Aurismed w okresie epidemii koronawirusa Centrum zmuszone jest ograniczyć świadczenia usług medycznej w ramach wybranych specjalizacji.

Informacje o dostępności do lekarzy specjalistów Centrum Medycznego Aurismed znajdziecie Państwo pod telefonami:

515 860 116

22 290 44 22

Jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Pacjentów Pracownicy Centrum Medycznego Aurismed będą stale monitorowali dostępność do specjalistów w innych placówkach medycznych, tak, aby mogli Państwo uzyskać informację, gdzie możliwe będą konsultacje medyczne, z których na chwilę obecną nie można skorzystać w Centrum Medycznym Aurismed.

Raz jeszcze prosimy o zapoznanie się przed przybyciem na wizytę lekarską w Centrum Medycznym Aurismed z informacjami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem koronawirusem:

https://aurismed.pl/komunikat-centrum-medycznego-aurismed-w-sprawie-epidemii-koronawirusa/

Add Comment