dr n. med. Katarzyna Pierchała

dr n. med.

Katarzyna Pierchała

katarzyna-pierchala-aurismed-warszawa

22 290 44 22

lub zostaw nr – oddzwonimy!


  Zapraszamy w godzinach:

  Poniedziałek – Piątek

  9:00 – 20:00

  Soboty

  9:00 – 12:00

  Odwiedź AurisMed

  Warszawa Ochota

  Dr n. med. Katarzyna Pierchała jest specjalistą otolaryngologii, adiunktem w Katedrze i Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie. W 1998 roku obroniła pracę doktorską z dziedziny otoneurologii, za którą uzyskała wyróżnienie Rady I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej. Jej pracę uwieńczono także prestiżową nagrodą im. Prof. Jana Miodońskiego dla młodych pracowników nauki, przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

  Jest autorką i współautorką podręczników dotyczących diagnostyki i leczenia zawrotów głowy i zaburzeń równowagi oraz licznych publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. W latach 1998-2000 zajmowała się badaniami narządu równowagi pracując w Klinice Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bazylei. Przynależy do Sekcji Neurootologii Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, gdzie opracowuje standard i protokół leczenia choroby Meniere’a w Polsce.

  Do obszaru jej szczególnych zainteresowań należą: choroby ucha wewnętrznego o innej etiologii, choroba Meniere’a, leczenie transtympanalne w chorobach ucha wewnętrznego oraz zawroty głowy i zaburzenia równowagi.

  Poniedziałek 15:00-18:00