CENTRUM MEDYCZNE AURISMED wspiera w drodze do Tokyo YAREDA SHEGUMO

Wspieramy YAREDA SHEGUMO w drodze do Tokyo

CENTRUM MEDYCZNE AURISMED wspiera w  drodze do Tokyo YAREDA SHEGUMO

CENTRUM MEDYCZNE AURISMED wspiera w  drodze do Tokyo YAREDA SHEGUMO polskiego lekkoatletę pochodzenia etiopskiego, mistrza Polski w maratonie, wicemistrza Europy  w maratonie na 22 Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Zurychu (Artykuł Newsweek).

Aby umożliwić Yaredowi start w Maratonie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo  Centrum Medyczne Aurismed zaangażowało się w zbiórkę środków umożliwiających opłacenie 90-cio dniowego cyklu treningowego Sportowca w Etiopii, który przygotowuje Yareda do walki o minimum olimpijskie.

W grudniu 2019 roku na Maratonie w Walencji Yaredowi zabrakło od minimum jedynie dziewięciu sekund https://www.przegladsportowy.pl/czas-na-bieganie/yared-shegumo-w-walencji-otarl-sie-o-olimpijskie-minimum/jkhnwsd

Pierwsze 100 osób, które wspomogą zbiórkę (link do zbiórki)  kwotą powyżej 100 zł będą mogły skorzystać w terminie od 1-go do 29 lutego 2020 z darmowego badania słuchu. Wystarczy umówić się na badanie i zgłosić się z potwierdzeniem przelewu !!! (www.aurismed.pl).

Add Comment